Pusautomātiskās un automātiskās spriegošanas iekārtas


Pusautomātiskās un automātiskās spriegošanas iekārtas.

SIA „PTC” piedāvā pasaules slavenā „StraPack” ražotāja spriegošanas iekārtas, kuras izceļas ar savu precīzo kvalitāti un ilgmūžību. Šīs spriegošanas iekārtas spējīgas darboties trīs maiņās, kas ir vērā ņemams faktors iekārtu izvēlē.

Pusautomātiskās spriegošanas iekārtas ir guvušas vislielāko atsaucību mūsu klientu vidū. Tās ir drošas un stabilas iekārtas, kuras ir vienkāršas ekspluatācijā un viegli kopjamas.

Automātiskām iekārtām ir automatizēts lentas padeves cikls, tāpēc tās var atpazīt pēc lentas slīdēšanas arkas. „StraPack” automātiskās spriegošanas iekārtas labi iekļaujas jebkurā automātiskā pakošanas līnijā.

Attīstoties klientu specializācijai konkrētās tautsaimniecības nozarēs, ir pieaudzis specifisko iekārtu pieprasījums. Mēs piedāvājam plašu speciālo spriegošanas iekārtu loku, kas  paredzētas gan farmācijā,  gan auto piederumu pakošanā, gan kurjeru un pasta dienestiem, gan loģistikai,  gan tipogrāfijām, gan pārtikas ražotnēm, gan kartona un papīra ražotnēm, gan būvmateriālu pakošanai, gan banku sektoriem, gan smagu vai ļoti vieglu produktu pakošanai u.c. vajadzībām.


Bildes:

Saistītie materiāli

Jaunumi

ECO iepakojums ogām
EKO kastītes ogām

Kastes PAKOMĀTIEM
Jaunums - gofrētā kartona kastes DPD un OMNIVA pakomātiem!

jaunumu_arhivs.jpg

Reģistrētiem lietotājiem

SIA "PTC", Vietalvas iela 1d, Rīga, LV , Latvija,
Tālr.: +371 67312331,
Fakss: +371 67312341,
e-pasts: ptc@ptc.lv